Fujitsu L1010 Windows 7 Ajurit

Fujitsu L1010 Windows 7 Ajurit Lataa nyt

kuljettajan NameLueminut-tiedostoVersioKoko (tavua)
Audio-v6.0.1.591139,207,424
Bluetooth: (Jos malli Bluetooth)v5.0.1116,025,600
Sormenjälki (Varustetut mallit Finger Print Sensor)v8.5.1.2810,756,608
FUJ02B1v1.2344,544
FUJ02E3v1.2044,544
GABIv1.0.0.243,520
LANv11.10.5.3261,632
Media Slotv3.00.00065,422,592
Modeemi (Jos malli Modem)v2.2.96955,904
Hiiriv13.2.6.113,016,064
SATAv8.9.2.1002229,888
Intel Video (Jos malli Intel Video)v8.15.10.188325,228,288
Nvidia Video (Jos malli Nvidia Video)v8.15.11.864280,070,656
WebCam (Jos malli Bison WebCam)v6.96.2017.01.17,745,536
WebCam (Jos malli Sonix webcam)v5.8.53000.2006,922,240
Atheros langaton lähiverkko (Jos malli Atheros langaton)v8.0.0.17131,944,192
Intelin langaton lähiverkko (Jos malli Intel langaton)v12.4.1.532,239,488
Työkalut ja työkalu
Soveltamispaneeliv8.0.06,083,072
Display Managerv7.00.20.20110,130,432
Pikanäppäinapuohjelmav3.60.03,720,192
Liikkuvan keskuksen laajennusv3.00.01.0004,223,488
Virransäästöapuohjelmav31.00.11.00611,972,096
Järjestelmän laajennusapuohjelmav3.1.03,674,112
UpdateNaviLueMinutv1.3L112,432,000
OmniPass-päivitys (Sormenjälkitunnistimen malli: päivitä OmniPass ennen päivitystä Windows 7: ään)v7.00.0226,548,736
BIOS
BIOS (Jos malli Intel Video) v1.122,369,495
BIOS (Jos malli Nvidia Video)v1.082,369,495
Jaa:

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tämä sivusto käyttää Akismetiä roskapostin vähentämiseksi. Lue, miten kommenttitietosi käsitellään.