Fujitsu LH520 Windows 7 Ajurit

Fujitsu LifeBook LH520 -laitteessa on 14-tuuman HD-taustavalaistu LED-näyttö, jonka tarkkuus on 1366 x 768 pikseliä. Siinä on 2.1GHz AMD Athlon II Dual-Core P320 -suoritin, ATI Mobility Radeon HD 5430 -näytönohjain 512MB VRAM, 2GB RAM ja jopa 500GB HDD.

Muita ominaisuuksia ovat DVD-asema, Wi-Fi 802.11b / g / n, 1.3-megapikselin web-kamera, kolme USB-porttia, Ethernet, VGA-portti ja 6-kennoinen akku.

kuljettajan NameLueminut-tiedostoVersioKoko (tavua)
Audio-v6.0.1.607455,619,072
Bluetooth: (Jos malli Bluetooth)v5.0.1415,751,168
FUJ02B1v1.2345,568
FUJ02E3v1.2045,056
GABIv1.0.0.244,544
LANv7.014387,072
Media Slotv6.1.7100.300877,244,800
Hiiriv14.0.10.014,363,136
ATI Videov8.773140,184,064
Atheros langaton lähiverkkov8.0.0.20533,888,256
Realtek langaton lähiverkkov2011.0.0204.201016,903,168
Työkalut ja työkalu
Soveltamispaneeliv8.1.05,090,304
Display Managerv7.01.20.2119,792,000
Pikanäppäinapuohjelmav3.60.13,713,536
Liikkuvan keskuksen laajennusv3.01.01.0005,164,544
Virransäästöapuohjelmav31.01.11.01411,623,424
Järjestelmän laajennusapuohjelmav3.1.14,913,152
UpdateNaviLueMinutv1.3L112,916,864
BIOS
BIOSv1.041,551,872
Jaa:

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tämä sivusto käyttää Akismetiä roskapostin vähentämiseksi. Lue, miten kommenttitietosi käsitellään.