Fujitsu LH530 Windows 7 Ajurit

Fujitsu LifeBook LH530 toimii 2.13 GHz Core i3 -prosessorilla ja toimii Windows 7 -alustalla. Siinä on 2048 MB RAM ja 320 GB kiintolevy, joka tarjoaa paljon tilaa tietojen tallennukseen. Siinä on 14-tuumainen näyttö LED-taustavalaistulla tekniikalla ja integroitu verkkokameraan. Saat myös yhteyden WLAN-, Bluetooth- ja USB-porttien kautta. Kuusi soluiset litiumioniakut tarjoavat hyvän suorituskyvyn ja takaavat jopa 3.5 tuntia varmuuskopiointia. Fujitsu LifeBook LH530 sisältää myös DVD-kirjoitin ja kortinlukija.

kuljettajan NameLueminut-tiedostoVersioKoko (tavua)
Audio-v6.0.1.591139,207,424
Bluetooth: (Jos malli Bluetooth)v5.0.1416,029,184
Piirisarjav9.1.1.10202,594,816
FUJ02B1v1.2344,544
FUJ02E3v1.2045,056
GABIv1.0.0.243,520
IPSv1.0.1.10302,914,304
LANv7.014363,008
Media Slotv6.1.7100.300877,244,800
Management Engine I / Fv6.0.0.11794,841,472
Hiiriv13.2.6.113,016,064
SATAv9.5.0.1037290,304
ATI Videov8.701132,677,120
Intel Videov8.15.10.196829,941,760
Atheros langaton lähiverkkov8.0.0.23832,158,168
RealTek langaton lähiverkko(Jos malli ReakTek langaton)v2016.2.0521.201017,355,776
Työkalut ja työkalu
Soveltamispaneeliv8.1.05,437,440
Display Managerv7.01.20.20410,437,120
Pikanäppäinapuohjelmav3.60.13,713,536
Liikkuvan keskuksen laajennusv3.01.01.0004,223,488
Virransäästöapuohjelmav31.01.11.00912,801,536
Järjestelmän laajennusapuohjelmav3.1.03,674,112
UpdateNaviLueMinutv1.3L112,432,000
Jaa:

1 ajatteli "Fujitsu LifeBook LH530 Windows 7 -ajurit"

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tämä sivusto käyttää Akismetiä roskapostin vähentämiseksi. Lue, miten kommenttitietosi käsitellään.