Fujitsu LH531 Windows 7 Ajurit

Fujitsu LH531:

* Intel core i 3 -2310M (2,1 GHz) tai Intel core i 5 -2410M (2,3 GHz);
* 4 GB DDR3 1333 MHz, suurin äänenvoimakkuus 8 GB;
* Kiintolevy kanssa 320 tai 500 Gt äänenvoimakkuus pyörimisnopeutta 5400 rp / min;
* Kuvan halkaisija 14 tuumaa 1366 x 768 pikselin anti-hienostunut pinnoite ja valoa lähettävä diodi valaistus;
* Build GPU Intel HD 3000;
* Mustetyynyt optinen asema DVD (valinnaisesti Blu-ray);
* Kaksi rakentaa dynamiikkaa;
* Adapterit Wi-Fi 802.11b / g / n-yhteyden, Gigabit Ethernet, Bluetooth 2.1 ja vapaaehtoinen, 3G;
* Kuusi-soluinen akku 4400-kapasiteetilla, joka takaa jopa 8 tunnin 30 minuutin käytön;
* Ulkomitat ovat 335 x 240 x 35,4 mm, paino 2,2 kg;
* Käyttöjärjestelmä Windows 7 Home Premium.

kuljettajan NameLueminut-tiedostoVersioKoko (tavua)
Audio-v6.0.1.624079,903,232
Bluetooth:v6.3.0.690035,998,208
Piirisarjav9.2.0.10152,659,328
FUJ02B1v1.23424,448
FUJ02E3v1.20423,936
GABIv1.0.0.2100,352
NSIMMÄINENv10.1.1.10036,846,976
LANv7.0366,846,976
Media Slotv6.1.7600.301208,600,064
Management Engine I / Fv7.0L024,084,736
Hiiriv14.0.16.014,417,920
Intel Videov15.21.5.64.226681,616,896
Nvidia Videov266.4081,616,896
WebCamv5.8.52016.07,369,728
Atheros langaton lähiverkko ja Bluetoothv9.2.0.2067,369,728
Intelin langaton lähiverkkov14.0.2.27,369,728
Langaton näyttöv2.0.27.0120,573,440
Työkalut ja työkalu
Soveltamispaneeliv8.2.14,863,488
Display Managerv7.01.20.21210,090,496
Pikanäppäinapuohjelmav3.70.0.0110,090,496
Liikkuvan keskuksen laajennusv3.01.01.0014,805,632
Virransäästöapuohjelmav32.01.10.01510,935,296
Järjestelmän laajennusapuohjelmav3.3.03,483,648
USBChargev1.00.00.0014,892,160
Jaa:

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tämä sivusto käyttää Akismetiä roskapostin vähentämiseksi. Lue, miten kommenttitietosi käsitellään.