Fujitsu MH330 Windows 7 Ajurit

Fujitsu LifeBook MH330 painaa vain noin 1.1kg ja se mittaa vain 18.5mm ohut edessä ja 24.5mm ohut takana. LifeBook MH330 on powered by 1.66GHz Intel Atom N450 -suoritin, jossa on 250GB-kiintolevy, kaksi sisäänrakennettua stereokaiutinta, Bluetooth v2.1, 5-in-1-korttipaikka, langaton lähiverkko 802.11b / g / n ja kamera. Fujitsu LifeBook MH330: ssä on myös 10.1-tuuman WSVGA-taustavalaistu LED-näyttö, jonka resoluutio on 1024 x 600 pikseliä ja 400: 1 kontrastisuhde.

kuljettajan NameLueminut-tiedostoVersioKoko (tavua)
Audio-v6.0.1.602979,622,144
Bluetooth: (Jos malli Bluetooth)v6.2.1.90060,593,152
Piirisarjav9.1.1.10222,587,648
LANv7.9.1105.20095,572,608
Media Slotv1.0.41.21,162,752
Hiiriv14.0.327,837,952
videov8.14.10.211722,481,408
Atheros langaton lähiverkko(Jos malli Atheros langaton)v8.0.0.20533,888,256
RealTek langaton lähiverkko(Jos malli ReakTek langaton)v2016.2.0521.201017,355,776
Työkalut ja työkalu
Akku Utilityv3.00.10.0009,717,248
Display Managerv7.00.20.20410,304,000
Pikanäppäinapuohjelmav3.00.00.018,147,968
Liikkuvan keskuksen laajennusv3.00.01.0004,210,176
UpdateNaviLueMinutv1.3L112,432,000
BIOS
Bios (Varustetut mallit N455 CPU vain)v1.06986,624
Jaa:

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tämä sivusto käyttää Akismetiä roskapostin vähentämiseksi. Lue, miten kommenttitietosi käsitellään.