Fujitsu T4210 Tablet PC Windows Vista ajurit

- Intel Core Duo -suoritin, Intel 945GM piirisarja, 12.1 "XGA TFT ulkona / (Transmissive) näyttö, Intel Graphics Media Accelerator 950, 802.11a / b / g Wireless ja Bluetooth, Windows XP Tablet PC Edition 2005

kuljettajan NameLueminut-tiedostoVersioKoko (tavua)
Audio- V.6.10.529013,811,168
ACPI-laiteohjain (FUJ02B1) V.1.2312,306
BiosReadmeV1.18859,000
Bluetooth-laiteohjain (mallissa, jossa on Bluetooth-moduuli) V.5.00.0727,646,203
Chipset Laiteohjaimen V.6.2.1.1002170,679
Fujitsun HotKey-apuohjelma (eng) V.3.05,653,075
Fujitsun HotKey-apuohjelma (perinteinen kiina) V.3.05,653,782
Fujitsun HotKey-apuohjelma (yksinkertaistettu kiina) V.3.05,653,246
Fujitsu-järjestelmän apuohjelma (FUJ02E3) V.1.2010,598
Fujitsun Display Manager -apuohjelma (eng) V.5.0L113,549,378
Fujitsun Display Manager -apuohjelma (perinteinen kiina) V.5.0L114,487,414
Fujitsun Display Manager -apuohjelma (yksinkertaistettu kiina) V.5.0L114,487,386
Fujitsun järjestelmän laajennusapuohjelma V.2.115,549,830
Fujitsun järjestelmän laajennusapuohjelma (perinteinen kiina) V.2.115,530,105
Fujitsun järjestelmän laajennusapuohjelma (yksinkertaistettu kiina) V.2.115,530,083
FingerPrint-anturin ohjain (mallille, jossa on FingerPrint) V.7.70.227,585,507
Fujitsu Shock Sensor Utility V.2.0L104,074,997
Fujitsu virransäästö Utility V.3.0L115,904,607
Fujitsu Button Kuljettajan V.2.0.1026.20061,912,683
Fujitsu Button Utility V.2.00.1227.20063,283,093
Fujitsu SmartCard Laiteohjaimen V.3.0.084,555,295
LAN - Marvell V.10.15.4.3172,486
Modeemi V.2.1.74902,293
MultiMedia Bay V.1.1.232,941,768
Turvallisuuspaneeli (malli) (malli, jossa on suojauspaneeli) V.2.011,183,604
Turvallisuuspaneeli (perinteinen kiina) (malli, jossa on suojauspaneeli) V.2.011,073,379
Turvallisuuspaneeli (yksinkertaistettu kiina) (mallille, jossa on suojauspaneeli) V.2.011,073,137
TPM-ohjain (mallille, jossa on Trusted Platform Module) V.1.8.1.022,949
TouchPad Mouse V.9.0.3.15,265,739
Kosketuspaneelissa Kuljettajan V.1.0.61,483,675
Kosketuspainesovellus (eng) V.7.09,746,626
Kosketuspainesovellus (perinteinen kiina) V.7.09,731,690
Kosketuspainesovellus (yksinkertaistettu kiina) V.7.09,729,527
video V.7.0.4.1147R6,791,919
Langaton lähiverkko malleille Intel 3945ABG moduuli V.10.6.0.463,701,381
Jaa:

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tämä sivusto käyttää Akismetiä roskapostin vähentämiseksi. Lue, miten kommenttitietosi käsitellään.