Fujitsu M1010 Netbook Windows XP ajurit

- Intel Atom-prosessori N270, Intel 945 GSE piirisarja
- Handy 8.9 tuuman näyttö PC Intel Atom-prosessori
- Integroitu 1.3 megapikselin kamera, jossa on sisäänrakennettu digitaalinen mikrofoni VoIP
- Optimaalinen liitettävyys kautta sisäänrakennettu langaton LAN, Ethernet ja Bluetooth v2.1
- Useita Väri kannet 5 sävyjä lisävarusteina piristämään päivää

kuljettajan NameLueminut-tiedostoVersioKoko (tavua)
Audio Device Driver V.5.10.0.566744,575,267
Bluetooth Device Driver V.6.00.0563,786,837
Chipset Laiteohjaimen V.8.7.0.10072,169,196
Fujitsu HotKey Utility V.1.7.3440,411
Lan Laiteohjaimen V.5.694.0507.20084,779,031
MultiMedia Slot Laiteohjaimen V.6.0.6000.00614,696,108
Virransäästö Utility V.1.0.2627,249
TouchPad Mouse Laiteohjaimen V.10.0.13.06,394,016
Video Device Driver V.6.14.10.402618,136,296
Wireless LAN Laiteohjaimen V.7.4.2.7515,040,512
Jaa:

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tämä sivusto käyttää Akismetiä roskapostin vähentämiseksi. Lue, miten kommenttitietosi käsitellään.